Ikona telefonu Infolinia
58 888 2 999
Nowa aplikacja TU ZDROWIE już dostępna

Nowa aplikacja TU ZDROWIE już dostępna

Nowa aplikacja TU ZDROWIE już dostępna

Już od października 2020 r. wszyscy ubezpieczeni w TU ZDROWIE mogą korzystać z nowej bezpłatnej aplikacji mobilnej TU Zdrowie. To rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie swoim zdrowiem i ubezpieczeniem z jednego miejsca z poziomu smartfona lub tabletu.

Aplikacja daje możliwość zarezerwowania bez wychodzenia z domu wizyty stacjonarnej i zdalnej konsultacji z lekarzem, która dostępna jest w trzech formach: konsultacji telefonicznej, videokonsultacji oraz chatu.

Chcemy, aby tworzone przez nas rozwiązania umożliwiały korzystanie z usług opieki medycznej oferowanych za pośrednictwem TU Zdrowie w najbardziej intuicyjny i wygodny sposób - podkreśla Aleksander Roda, Prezes TU ZDROWIE S.A.

Za pomocą naszej aplikacji ubezpieczony uzyska również skierowanie na badanie lub e-receptę na kończące się leki. Podczas e-wizyty z poziomu urządzenia mobilnego ubezpieczony może również w przystępny sposób dodać pliki z dokumentami niezbędnymi lekarzowi podczas konsultacji, np. wyniki badań.

Dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku monitorujemy na bieżąco, stale dostosowując się do nowych wymagań. Dlatego też i w tym miejscu zachęcamy użytkowników do wyrażania opinii. W aplikacji została udostępniona ankieta satysfakcji, która pozwoli na wymianę spostrzeżeń między Ubezpieczonymi a TU ZDROWIE na temat oferowanych przez nas usług- dodaje Aleksander Roda

Użytkownicy aplikacji sprawdzą w niej również zakres swojego ubezpieczenia, złożą wniosek o zwrot kosztów leczenia i i sprawdzą jego status, a także dzięki funkcji geolokalizacji zweryfikują dostępne placówki medyczne w najbliższej okolicy.

Aplikacja jest bezpłatna dla ubezpieczonych w TU ZDROWIE i dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Udostępnij artykuł: Udostępnij na facebooku