Tytuł ZDROWA MARKA ROKU 2020 dla TU ZDROWIE

Tytuł ZDROWA MARKA ROKU 2020 dla TU ZDROWIE

Tytuł ZDROWA MARKA ROKU 2020 dla TU ZDROWIE

Marka TU ZDROWIE uzyskała tytuł Zdrowa Marka Roku 2020, który jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Przyznawany jest podmiotom, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających Klientów.

Szczególną rekomendację uzyskała POLISA ZDROWIE - produkt przygotowany zarówno z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i firmach zatrudniających kilka tysięcy pracowników.
Oferowana przez TU ZDROWIE POLISA ZDROWIE to produkt obejmujący wiele wariantów oraz opcji dodatkowych. Pozwala optymalnie dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdej organizacji. Dzięki takiej elastyczności TU ZDROWIE jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez naszych partnerów biznesowych.
Tytuł Zdrowa Marka jest kolejnym, obok opinii pracodawców, wyrazem uznania dla wysokiej jakości usług oferowanych przez TU ZDROWIE. Współpracujący z nami pracodawcy doceniają nasze produkty ubezpieczeniowe ze względu na elastyczność w doborze wariantów i znacznie lepszą dostępność Ubezpieczonych do świadczeń. Jakość naszego produktu postrzegają przez pryzmat bezproblemowego sposobu obsługi umowy oraz niskiego stopnia skomplikowania tego procesu - podkreśla Teresa Domańska, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych

Udostępnij artykuł: Udostępnij na facebooku