Program Leśnik
Program Leśnik jest programem dedykowanym wyłącznie Pracownikom Nadleśnictw i Parków Narodowych oraz członkom ich rodzin.
Jego głównym założeniem jest profilaktyka medycyny pracy, rozszerzona o pełną diagnostykę w zakresie wykrywania i leczenia boreliozy.
- Nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów
- Nielimitowany dostęp do szerokiego spektrum badań laboratoryjnych, diagnostycznych
- Trzy formy ubezpieczenia: indywidualna, partnerska i rodzinna
Korzyści wynikające z programów leśnych
-
Ubezpieczony posiada możliwość wsparcia opiekuna TU ZDROWIE w diagnostyce i leczeniu boreliozy, skorzystania z konsultacji lekarza specjalizującego się w diagnostyce i leczeniu boreliozy wskazanego przez Opiekuna
-
Należy złożyć do TU ZDROWIE wniosek z dokumentacją medyczną tj. łącznie z wynikami badań laboratoryjnych (kopie niepokojących badań immunoenzymatycznych test ELISA równolegle w klasie IgG i IgM ewentualnie wynik testu metodą Werstern Blot) drogą elektroniczną przez Portal Ubezpieczonego lub na adres ubezpieczenia@tuzdrowie.pl
Po zalogowaniu się na Portalu Ubezpieczonego Ubezpieczony wypełnia on-line "Wniosek o rozpoczęcie Wsparcia w diagnostyce i leczeniu boreliozy" i przesyła do TU ZDROWIE lub na stronie www.tuzdrowie.pl dostępny jest do pobrania "Wniosek o rozpoczęcie Wsparcia w diagnostyce i leczeniu boreliozy". Wniosek po jego wypełnieniu i podpisaniu należy przesłać na adres e-mail: ubezpieczenia@tuzdrowie.pl wraz z wynikami badań.
Do 3 dni roboczych z Ubezpieczonym kontaktuje się Opiekun TU ZDROWIE, który potwierdzi rozpoczęcie procesu wsparcia. Opiekun TU ZDROWIE może poprosić o dodatkowe wyjaśnienia, dokumentację medyczną. Po rozpoczęciu procesu Opiekun TU ZDROWIE przekazuje numer telefonu i adres e-mail do kontaktu. Ubezpieczony może kierować wszystkie pytania i wątpliwości związane z prowadzoną diagnostyką.
Opiekun TU ZDROWIE w porozumieniu z Ubezpieczonym organizuje diagnostykę tj. konieczne usługi lub wskazuje miejsce ich wykonania.
Opiekun TU ZDROWIE wspiera Ubezpieczonego w zakresie zachowań zdrowotnych po ukłuciu kleszcza, podczas diagnostyki oraz w okresie leczenia tj. przyjmowania antybiotyków. -
Po przejściu na emeryturę Ubezpieczony posiada możliwość kontynuacji indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie składki wynegocjowanej przez pracodawcę.
W tym celu należy wypełnić wniosek przez dedykowany link co najmniej 1 miesiąc przed odejściem na emeryturę.
-
Brak skierowań do specjalistów dla dorosłych i dzieci od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (dotyczy to również konsultacji profesorskich).
Honorowanie skierowań na badania diagnostyczne od KAŻDEGO LEKARZA, również lekarza spoza sieci placówek współpracujących (np. lekarz rodzinny w ramach NFZ).
Możliwość wyboru ulubionej placówki i ulubionego lekarza
Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy
Załóż nowe konto w Panelu Ubezpieczonego i korzystaj swobodnie ze wszystkich jego funkcji.
Jeśli nie korzystałeś jeszcze z E-wizyt i nie zakładałeś jeszcze konta w Panelu Ubezpieczonego, pamiętaj, by założyć nowe konto.