Ikona telefonu Infolinia
58 888 2 999

Co nowego w placówkach medycznych?

Centrum Diagnostyki Kardiologicznej
19.10.2021

Centrum Diagnostyki Kardiologicznej

W Centrum Diagnostyki Kardiologicznej w Piasecznie ul. Powstańców Warszawy 13 przyjmują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, pracujący  w wiodących ośrodkach klinicznych w Warszawie. Aktualnie możliwe są konsultacje kardiologa, kardiologa dziecięcego, kardiochirurga,  diabetologa, chirurga naczyniowego, neurologa, nefrologa, reumatologa, endokrynologa dzieci i  dorosłych, pulmonologa/ alergologa dzieci  i dorosłych,  USG jamy brzusznej dzieci i dorosłych,  tarczycy, piersi, tkanek miękkich, konsultacje lekarza medycyny pracy.

Czytaj więcej
MATLAS - Mateusz Bijacik
08.09.2021

MATLAS - Mateusz Bijacik

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług magistra fizjoterapii Pana Mateusza Bijacika. Po zakończeniu nauki na wydziale wojskowo-lekarskim na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz zdobytej praktyce zdecydował się założyć własny gabinet. Podczas swojej pracy zawodowej pracował w licznych przychodniach oraz sanatorium dzięki czemu zdobył doświadczenie w usprawnianiu oraz rozwiązywaniu problemów pacjentów z rożnymi dolegliwościami, schorzeniami oraz po operacjach.

Czytaj więcej
Strefa Zdrowia to najczęściej wybierana przychodnia!
05.07.2021

Strefa Zdrowia to najczęściej wybierana przychodnia!

Centrum Medyczne Strefa Zdrowia, jest bez wątpienia jednym najlepszych obiektów tego typu w dzielnicy Wawer. Tak dobrą opinię wśród naszych pacjentów zyskaliśmy dzięki wysokiej klasy specjalistom oraz dzięki temu, że dla każdego mamy dość czasu, by przeprowadzić wnikliwy wywiad medyczny, co pozwala na szybkie i skuteczne leczenie. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce i leczeniu małoletnich pacjentów. Dorosłych zapraszamy na badanie EEG, USG, USG Doppler, Echo serca, EKG i do wybranych specjalistów.

Czytaj więcej
Radio Medica sp. z o.o.
01.06.2021

Radio Medica sp. z o.o.

Jesteśmy placówką diagnostyczno- medyczną znajdującą się na warszawskim Mokotowie (ul. Bobrowiecka 9 bud.B). Posiadamy aparat do rezonansu magnetycznego 3T, tomografii komputerowej, RTG oraz USG, pracują u nas lekarze różnych specjalizacji takich jak ginekologia, onkologia, reumatologia, urologia, kardiologia, neurologia, neurochirurgia, ortopedia, dermatologia i endokrynologia. Dodatkowo posiadamy punkt pobrań i umowę z laboratorium.

Czytaj więcej